LOKALIZACJA

Tętniące życiem centrum miasta, łatwość komunikacji, wygoda pracy oraz niezapomniany widok na panoramę Karkonoszy

Wolności 14 to nowoczesny, zlokalizowany w centrum, kameralny apartamentowiec z siedmioma przestronnymi mieszkaniami, zaprojektowanymi z myślą o funkcjonalności i komforcie. Na parterze budynku znajduje się powierzchnia biznesowa, idealna do przystosowania jako wygodne biuro lub ekskluzywny lokal.

Liczą się dla nas nowoczesne i praktyczne rozwiązania, dlatego wszystkie pomieszczenia wyposażone zostały w klimatyzację, wentylację mechaniczną oraz ogrzewanie podłogowe wraz ze sterowaniem i opomiarowaniem, aby w maksymalny sposób podnieść jakość użytkowania.

Szybki dostęp do centrum to ogromny atut inwestycji. W odległości 270 m od obiektu, zajmującej 3 minuty spacerem, znajduje się centrum miasta z licznymi restauracjami, kawiarniami, sklepami spożywczymi oraz atrakcjami życia nocnego. Najbliższa galeria handlowa – Nowy Rynek, znajduje się niewiele dalej, bo w odległości 650 m, gdzie piesza droga powinna zająć nie więcej niż 8 minut.

Dodatkowo w odległości 190 m od budynku (2 min spacerem) znajduje się przystanek komunikacji miejskiej „Skłodowskiej-Curie”, a w odległości 530 m od budynku (8 min spacerem) przystanek „Bankowa”. Szczegóły trasy autobusów łatwo można sprawdzić na www.jakdojade.pl – Jelenia Góra.

Dodatkową zaletą obiektu jest malownicze położenie. Wolności 14 to inwestycja idealna dla osób, które cenią sobie życie w stolicy Karkonoszy, nie tracąc jednocześnie uroków natury. Karpacz, turystyczne miasto położone u podnóża Śnieżki, mieści się w odległości 17 km, a Szklarska Poręba - ulokowana pod Szrenicą, pomiędzy Karkonoszami i Górami Izerskimi – 20 km.

JELENIA GÓRA

Jelenia Góra to historyczne miasto Dolnego Śląska, okrzyknięte stolicą Karkonoszy oraz polską stolicą Euroregionu Nysa. Jej malownicze położenie oraz widok rozciągający się na całe pasmo Karkonoszy, werbuje wielu inwestorów z Polski, pobliskich Niemiec oraz Republiki Czeskiej. Bliskość kurortów turystycznych tj. Karpacz, Szklarska Poręba i Harrachov przyciąga do Jeleniej Góry również turystów. Stoki narciarskie, liczne trasy biegowe i rowerowe, obiekty kultury oraz atrakcje rekreacyjne to cechy powodujące, że Jelenia Góra to miejsce do zobaczenia, nie do opowiedzenia.

Jelenia Góra